Jazykové pobyty BRAINY centrum Krásno nad Kysucou

V novembri 2002 sme prenajaté priestory v hoteli Neptun v Nimnici vymenili za vlastné.

Ako sa k nám dostanete?
Medzinárodné BRAINY centrum leží v severozápadnej časti Slovenska v mestečku Krásno nad Kysucou uprostred typickej kysuckej prírody neďaleko poľských a českých hraníc.

Bolo vybudované špeciálne pre intenzívne pobytové jazykové kurzy vedené kreatívnou Brainy metódou.

Vďaka intenzívnej výučbe (8 – 10 hodín denne), brainy systému, programu mind management, prostrediu a vďaka ďalším pridaným hodnotám dosahujeme pokrok v cudzom jazyku niekoľkonásobne rýchlejšie ako pri klasických formách výučby.Centrum je pre Vas ideálnym miestom, ak sa musíte naučiť nový cudzí jazyk v krátkom čase, ak potrebujete “refreshnúť” zabudnuté vedomosti, ak sa chcete pripraviť na prezentáciu/prednášku a získať pocit istoty, ak si popri učení chcete aj oddýchnuť.

Prechádzky, horská turistika, vatra, grilovanie, športové aktivity, lukostreľba a ďalšie silné zážitky Vám umožnia odreagovať sa a spestriť si svoj pobyt u nás a na vynikajúcu domácu kuchyňu budete ešte dlho spomínať.V našich priestoroch takisto nájdete rôzne formy relaxu, ako sú sauna, jacuzzi, ping-pong a útulný bar.

Centrum sa teší návratom klientov zo Slovenska, z Nemecka, z Poľska, zo Španielska a ďalších krajín.

Ubytovanie je zabezpečené v jedno-a dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Strava je pripravovaná zväčša z produktov domácich pestovateľov.

Viac na: www.brainykrasno.com