O nás

Som Jana Lajčáková a na trhu firemného jazykového vzdelávania sa pohybujem dvadsaťsedem rokov. Pochopiteľne od počiatku nie tak učesane ako je tomu dnes.

Neopakovateľné 90-te roky. Nepotrebovali sme temer žiaden kapitál, lebo sme vlastne ani nevedeli, že dávame základy novým spoločnostiam. Kúpeľné mestečko Nimnica a hotel Neptun sa stali naším druhým domovom. Osobné vlaky namiesto áut, ruksak namiesto značkového kufríka, žiadne reklamné predmety, žiadne inzeráty v novinách. Cez deň učenie, v noci tvorba nahrávok, tri hodiny spánku. Dookola. Roky. Mnoho rokov.

26. 5. 2019

PhDr. Jana Lajčáková

Zbieranie skúseností. Tie prvé som získala výučbou na gymnáziu, vymýšľaním, ako zaujať študentov, ako ich ľahšie a rýchlejšie doviezť k novým poznatkom tak, aby mali z celého procesu radost. Manžel prispel výskumom na vtedy ešte VŠDS v Žiline – súčasnej Žilinskej univerzite.

Dnes má BRAINY špičkové postavenie na slovenskom trhu, nadnárodnú klientelu a niekoľko tvárí vrátane vlastných licencovaných produktov. Pred pár rokmi dozrel čas, aby som svoje skúsenosti, nadšenia a značku posunula ďalej mojím milým kolegyniam, ktoré dnes vo svojich regiónoch šíria našu výučbovú filozofiu a etiku pod značkou BrainyJAM.

Mám prácu, hobby, priateľstvá v jednom, to je realita, v ktorej žijem. Ďakujem všetkým mojim odberateľom, dodávateľom, že spolupracujeme čestne, systematicky, zodpovedne, kreatívne.

S väčšinou nadnárodných klientov sme spolu prakticky od ich vstupu na slovenský trh –pätnásť, dvadsať rokov. Spája nás chuť inovovať výučbové procesy, posúvať kvalitu výučby, sme otvorení zmenám, aplikujeme nové trendy, nové metódy.

V súčasnosti BRAINY ponúka a poskytuje celú škálu výučbových foriem, od klasických jednoduchých, po náročnejšie až po neštandardné, jedinečné či alternatívne. Na základe vlastných výskumov a sledovaní realizovaných v spolupráci s našimi klientami, vieme nastaviť výučbový proces s ohľadom na čas, financie a požadovaný výsledok odberateľa.

Napísali o mne: Jana Lajčáková