Naši školitelia

V BRAINY lektoruje viac ako osemdesiat školiteľov na celom území Slovenska. Spomínam si na slová jedného zo zahraničných klientov, majiteľa známej nadnárodnej spoločnosti, ktorý povedal, že najväčšia hodnota firmy sú ľudia. A je tak. Naši obchodní partneri oceňujú stabilitu a kvalitu tímu. Časť tímu tvoria lektori, s ktorými spolupracujem 15-20 rokov. Ďalšia časť sú každoročne novopriberaní mladí ľudia.

Nech sa páči traja z mojich milých kolegov:

Mgr. Lucia Benová,

na ktorú sa môžem spoľahnúť v regióne Košíc.

S jazykovou spoločnosťou Brainy spolupracujem od roku 2013. Pre mňa ako lektora je veľmi dôležitý neustály profesionálny rast, preto som vďačná, že som si mohla osvojiť nové metódy a postupy pri výučbe cudzích jazykov. Metóda Brainy je univerzálne použiteľná, kdekoľvek na Slovensku sa človek nachádza.

V Brainy som našla profesionálnych a priateľských kolegov, s ktorými sa vždy rada znovu stretávam a vymieňam si skúsenosti a zážitky z lektorskej práce.

Mgr. Jan Šimak,

opora v Žiline, Považskej Bystrici, na Kysuciach a v medzinárodnom jazykovom BRAINY centre.

Dôvodov, prečo rád v Brainy učím, je naozaj veľa. Odovzdávam svoje vedomosti iným. Čo je ešte dôležitejšie, robím tak pomocou jedinečnej a efektívnej metódy, ktorá mi necháva priestor na kreativitu. Umožňuje mi urobiť výučbu zábavnou. Každý klient je pre nás špecifický, preto sa vždy snažíme maximálne vyhovieť jeho požiadavkám. Keď sa mi naskytla možnosť, stať sa spolumajiteľom BrainyJAM licencie, neváhal som. Spolu so sestrou, ktorá sa rovnako upísala BRAINY, máme svoju jazykovú školu v ktorej naplno využívame Brainy metódu. Počas 7 rokov čo pracujem ako lektor, som mal možnosť spolupracovať s ľudmi z rôznych oblastí, ktorí ma veľa toho naučili.

Brainy sa nezameriava iba na svojich študentov, aby sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie naučili cudzí jazyk, Brainy chce a umožňuje svojim lektorom, aby sa zlepšovali i zdokonaľovali v priateľskom a rodinnom duchu.

Mgr. Barbora Keketiová,

tu už ani netreba slov, mnoho, mnoho spoločných rokov v Bratislave, Trnave a rovnako v BRAINY centre

Naše prvé stretnutie s Jankou Lajčákovou, majiteľkou jazykovej školy Brainy, si pamätám dodnes. Nielen preto, že bolo nevšedné, ale hlavne preto, že začalo pre mňa veľmi zaujímavú, intenzívnu a aj pre môj osobný rozvoj podstatnú a neopakovateľnú spoluprácu.

Za 15 rokov našej spolupráce som mala možnosť spoznať a predovšetkým učiť veľa klientov zo Slovenska, ale aj zahraničia, čo mi dáva pocit, akoby som ich krajiny všetky navštívila :-)

Možnosť zažiť pobytové kurzy v jazykovom centre v Krásne, kde sa naša spolupráca začala, sa nenaskytne len tak každému. Intenzívna a efektívna práca s klientmi ma presvedčila hneď na začiatku, že je to najlepší spôsob pre moderného, zaneprázdneného človeka, ako sa naučiť jazyk. Preto vždy rada príjmem ponuku tam učiť. Verím, že raz sa aj ja zaradím ku spokojným klientom, keď sa rozhodnem pridať k nemčine, španielčine, angličtine a slovenčine ďalší jazyk, ktorý sa budem chcieť naučiť.