Naši školitelia

V BRAINY lektoruje viac ako osemdesiat školiteľov na celom území Slovenska. Spomínam si na slová jedného zo zahraničných klientov, majiteľa známej nadnárodnej spoločnosti, ktorý povedal, že najväčšia hodnota firmy sú ľudia. A je tak. Naši obchodní partneri oceňujú stabilitu a kvalitu tímu. Časť tímu tvoria lektori, s ktorými spolupracujem 15-20 rokov. Ďalšia časť sú každoročne novopriberaní mladí ľudia.

Nech sa páči traja z mojich milých kolegov:

Mgr. Ivana Hološ Šimakova


V roku 2009 som spoznala PhDr. Janku Lajčákovú, majiteľku BRAINY. Naše stretnutie bolo pre obe silné, ihneď sme vedeli, že chceme spolu robiť. Najprv som učila, neskôr som začala pomáhať v administratíve. S Jankou sme začali pracovať na spoločných projektoch. Letné intenzívne kurzy pre deti a rozšírili sme sekciu prekladov a tlmočení.

Postupom času som sa stala riaditeľkou tejto sekcie a v roku 2012 riaditeľkou spoločnosti BRAINY SK. Odvtedy ubehlo veľa rokov, pribudlo nespočetne veľa skúseností, aj spoločných zážitkov. Toho času pôsobím ako výkonná riaditeľka BRAINY group a ako spolumajiteľka a konateľka troch licencovaných spoločností (BrainyL2H, BrainyJAM a Jazyková škola Krásno). Trinásť rokov s BRAINY mi dalo tak veľa, že zhrnúť to do pár riadkov je nemožné. Vzdelávanie študentov a odovzdávanie vedomostí, posúvanie ich jazykových znalostí za hranicu, ktorú si mysleli, že nedokážu prekonať. Spolupráca s úspešnými ľuďmi, ktorí ma dennodenne obohacujú. Profesionálne skúsenosti v sfére manažmentu a podnikania. Sebavzdelávanie a osobný rast na dennom poriadku. Odovzdávanie metodiky BRAINY, ktorá je mimoriadne efektívna a kreatívna, ktorá ma nadchla od prvého dňa. To všetko je pre mňa BRAINY.

PaedDr. Karolína Magdadiová


Vyučovanie angličtiny pre mňa vždy predstavovalo pomyslené otváranie brán nekonečných možností mojich klientov. Dlhodobo korektne fungujúca spolupráca s BRAINY mi dovoľuje pretavovať dlhodobé skúsenosti s vyučovaním do dennej praxe, pričom lektorovi nekladie žiadne medze a dovoľuje využívanie kreatívneho vzdelávania, čo je základom úspechu. V BRAINY určite nájdete ústretový prístup, kvalitné študijné materiály a mimoriadne skvelých lektorov.

PaedDr. Erika Rapavá

S BRAINY spolupracujem od roku 2011 ako lektorka nemčiny. Od roku 2015 rozvíjam brainy systém a metódu výučby ako licencovaný partner aj v našom jazykovom centre BrainyJAM v Trnave. Síce sa vraví, že dobré sa šíri samo, ale ak k svojej práci pridáte okrem kvalitnej výučby aj srdce a radosť z odovzdávania vedomostí, pritom stojí za vami vlastná rodina spolu s BRAINY rodinou, je práca potešením a úspech zaručený.

Mgr. Ivan Uhlár


Niekoľkoročná výborne fungujúca spolupráca mi ponúkla príležitosť vyučovať anglický jazyk v úspešných a etablovaných firmách v rámci trenčianskeho regiónu. To mi dáva možnosť profesne sa rozvíjať a posúvať sa neustále vpred, čo samozrejme ocenia najmä moji študenti. U BRAINY ma presvedčil kvalitný výber učebníc, ako aj poskytovanie vlastných doplnkových študijných materiálov klientom. Aj vďaka tomu môže byť výučba pestrejšia a potenciál pre napredovanie študentov výraznejší.

Mgr. Dominika Kepštová


S BRAINY spolupracujem od roku 2018.

Osobne najviac oceňujem, že práve vďaka tejto spoločnosti mám možnosť učiť rôznorodú klientelu, čo je pre mňa z profesionálneho hľadiska veľkým prínosom.

Každý klient má iné jazykové priority, preto oceňujem individuálny a inovatívny prístup zo strany vedenia, ktorý dáva lektorovi možnosť naplno využiť kreatívny potenciál a inovatívneho ducha.

Komunikácia s BRAINY tímom je vždy otvorená a profesionálna. Aj v momentálnej situácii pre mňa predstavujú pevný bod v neistých časoch, za čo som úprimne vďačná.

Mgr. Veronika Pastorková


Moja spolupráca s BRAINY sa začala pred rokmi počas štúdia prekladateľstva a tlmočníctva, keď som chcela efektívne tráviť čas počas letnej prestávky. Moje kritériá však boli pomerne prísne, keďže som hľadala niečo, čo by úzko súviselo s mojou špecializáciou, rozšírilo mi obzory a zároveň ma aj bavilo. Tak som našla BRAINY. Lepšie povedané, našli sme sa navzájom. Od prvého pohovoru sme sa nerozlúčili a po štúdiu bola táto práca pre mňa jasnou voľbou. Vďaka klientele, ktorú si značka BRAINY vybudovala a naďalej sa úspešne rozširuje, mám možnosť vzdelávať ľudí z najrôznejších profesií nielen Slovenska, ale aj zo zahraničia a vďaka brainy metóde vidím ovocie svojej práce pomerne rýchlo, pretože FUNGUJE a vzdelávať sa efektívne je pre firemných, ale aj súkromných klientov, pochopiteľne, veľmi dôležité. Navyše, tento systém je veľmi ľahko kombinovateľný so všemožnými nápadmi, ktorými ma moja kreativita zásobuje, a ktoré využívam na oživenie výučby. O to napokon ide. Nielen sa jazyk naučiť, ale si ho osvojiť tak, aby sa klienti na každú hodinu tešili, či už počas firemnej výučby alebo v jazykovom centre BRAINY.