Naši školitelia

V BRAINY lektoruje viac ako osemdesiat školiteľov na celom území Slovenska. Spomínam si na slová jedného zo zahraničných klientov, majiteľa známej nadnárodnej spoločnosti, ktorý povedal, že najväčšia hodnota firmy sú ľudia. A je tak. Naši obchodní partneri oceňujú stabilitu a kvalitu tímu. Časť tímu tvoria lektori, s ktorými spolupracujem 15-20 rokov. Ďalšia časť sú každoročne novopriberaní mladí ľudia.

Nech sa páči traja z mojich milých kolegov:

Mgr. Ivan Uhlár


Niekoľkoročná výborne fungujúca spolupráca mi ponúkla príležitosť vyučovať anglický jazyk v úspešných a etablovaných firmách v rámci trenčianskeho regiónu. To mi dáva možnosť profesne sa rozvíjať a posúvať sa neustále vpred, čo samozrejme ocenia najmä moji študenti. U BRAINY ma presvedčil kvalitný výber učebníc, ako aj poskytovanie vlastných doplnkových študijných materiálov klientom. Aj vďaka tomu môže byť výučba pestrejšia a potenciál pre napredovanie študentov výraznejší.

Mgr. Dominika Kepštová


S BRAINY spolupracujem od roku 2018.

Osobne najviac oceňujem, že práve vďaka tejto spoločnosti mám možnosť učiť rôznorodú klientelu, čo je pre mňa z profesionálneho hľadiska veľkým prínosom.

Každý klient má iné jazykové priority, preto oceňujem individuálny a inovatívny prístup zo strany vedenia, ktorý dáva lektorovi možnosť naplno využiť kreatívny potenciál a inovatívneho ducha.

Komunikácia s BRAINY tímom je vždy otvorená a profesionálna. Aj v momentálnej situácii pre mňa predstavujú pevný bod v neistých časoch, za čo som úprimne vďačná.

Mgr. Veronika Pastorková


Moja spolupráca s BRAINY sa začala pred rokmi počas štúdia prekladateľstva a tlmočníctva, keď som chcela efektívne tráviť čas počas letnej prestávky. Moje kritériá však boli pomerne prísne, keďže som hľadala niečo, čo by úzko súviselo s mojou špecializáciou, rozšírilo mi obzory a zároveň ma aj bavilo. Tak som našla BRAINY. Lepšie povedané, našli sme sa navzájom. Od prvého pohovoru sme sa nerozlúčili a po štúdiu bola táto práca pre mňa jasnou voľbou. Vďaka klientele, ktorú si značka BRAINY vybudovala a naďalej sa úspešne rozširuje, mám možnosť vzdelávať ľudí z najrôznejších profesií nielen Slovenska, ale aj zo zahraničia a vďaka brainy metóde vidím ovocie svojej práce pomerne rýchlo, pretože FUNGUJE a vzdelávať sa efektívne je pre firemných, ale aj súkromných klientov, pochopiteľne, veľmi dôležité. Navyše, tento systém je veľmi ľahko kombinovateľný so všemožnými nápadmi, ktorými ma moja kreativita zásobuje, a ktoré využívam na oživenie výučby. O to napokon ide. Nielen sa jazyk naučiť, ale si ho osvojiť tak, aby sa klienti na každú hodinu tešili, či už počas firemnej výučby alebo v jazykovom centre BRAINY.