Jazyky: Slovenčina English Deutsch PolszczyznaNavigácia: | Hlavné menu | Obsah stránok |

Ste tu: BRAINY centrum KRÁSNO >BRAINY centrum KRÁSNO

 

K aktuálnym termínom skupinových kurzov pre rok 2015 sa prekliknete tu: www.brainykrasno.com.


Individuálne kurzy je možné objednať si v ktoromkoľvek termíne.


Medzinárodné centrum je ideálnym miestom pre rozvíjanie jazykových schopností a manažérskych zručností, zároveň miestom pre chvíle relaxu a oddychu. S týmto poznaním a touto skúsenosťou sa k nám vracajú klienti zo Slovenska, Nemecka, Španielska, USA a Poľska.
 

Brainy centrum leží v severozápadnej časti Slovenska v nádhernej kysuckej prírode, 23km od Žiliny a 145km od Krakowa. Práve v tomto špecializovanom zariadení organizujeme rezidenčné intenzívne jazykové kurzy pre mládež a dospelých a manažérske tréningy a aktivity. Prechádzky, horská turistika, vatra, grilovanie, športové aktivity, lukostreľba a ďalšie krásne zážitky Vám umožnia odreagovať sa a spestriť si svoj pobyt u nás. 
 

V našich priestoroch nájdete rôzne formy relaxu, ako sú sauna, jacuzzi, ping-pong a útulný bar. Ubytovanie je zabezpečené v príjemných jedno- a dvojposteľových izbách, ktoré sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. Na vynikajúcu domácu kuchyňu budete ešte dlho spomínať.
 

BRAINY METÓDA

Zakladatelia jazykovej školy Brainy zúročili svoje dlhoročné skúsenosti z vyučovania cudzieho jazyka a skúmania fungovania našej mysle na vytvorenie špecifickej metódy výučby cudzích jazykov -  Brainy metódy. Metódu naplno aplikujeme v BRAINY centre KRÁSNO. Od roku 2001 je metóda implementovaná i do manažérskych tréningov.

Cieľom jazykovej výučby je komunikácia v cudzom jazyku. Priority a následnosť jednotlivých krokov sú prispôsobené cieľu s dôrazom na osobnosť učiteľa, ktorý je vysoko kvalifikovaným odborníkom. Výučba je minimálne trikrát rýchlejšia a efektívnejšia ako len využitie klasických foriem výučby.
 

Technikami rýchleho učenia sa učivo opakuje priebežne.
 

Keď učivo rozdelíme krátkymi prestávkami, významne vzrastie miera zapamätania si.
 

Špeciálne jazykové nahrávky
Vznikajú v spolupráci so zahraničnými jazykovými profesionálmi. Sú audioverziou Brainy slovníkov a ostatných výučbových textov. Za ich pomoci si učivo aktívne na hodinách s lektorom osvojujete a následne ho doma preopakovávate a drilujete. 

Hudba
Aktivuje pravú hemisféru. Využívame nahrávky typu Hemi-sync a tvorbu z vlastnej produkcie, ktorá vzniká v spolupráci s hudobníkom Ivom Sedláčkom.

Brainy slovníky
Sú písanou formou jazykových nahrávok. Urýchľujú proces prezentácie učiva a využívajú sa hlavne v drilovej fáze. To, čo v nich zachytíte vizuálnou pamäťou, sa stáva dobrým základoch pre písanie mailov a ostatnej korešpondencie. 
 
Mozgové mapy
Sledujeme najnovšie trendy  na trhu s učebnicami a aktuálne ich zaraďujeme do výučby. K tomu vytvárame obrázkovú verziu textov, ktorá ovplyvní Vašu schopnosť zapamätávania si, plynulého prejavu a samostatnej komunikácie.

Jednoduché fyzické cvičenia
Sú ideálnou prestávkou medzi lekciami. Odstraňujú únavu a fyziologicky podporujú mozgovú aktivitu.

Prístroje pre stimuláciu mozgu
Rytmus blikajúceho svetla a pulzujúceho zvuku prirodzeným spôsobom naladí myseľ do želaného stavu učenia sa. Už po desiatich minútach pôsobenia zvukovo-svetelenj stimulácie sa stávajú dominantnými ALFA a THETA frekvencie mozgových vĺn. Tento stav je optimálny pre zapamätávanie, tvorivosť, prácu s predstavami a informáciami. 

Špeciálne čaje

Svojím priaznivým účinkom na centrálnu nervovú sústavu patria k najlepším prirodzeným stimulátorom mozgu.

Bubnovanie
Je intenzívnym tréningom mysle. Prostredníctvom bubnovania dosahujeme stav nazývaný PRÚDENIE - FLOW, ktorý je z hľadiska emocionálnej inteligencie vrcholom výkonnosti, koncentrácie a motivácie.

MM - Mind management
Management mysle (MM) predstavuje know-how, ako sa dopracovať k efektívnemu využívaniu mozgovej kapacity. Starostlivosť venovaná dôslednej príprave klientov pred začiatkom samotnej výučby a počas nej sa zúročí vo vysokej vnímavosti a schopnosti prijímať nové informácie.  

ZÁŽITOK Z UČENIA SA S BRAINY JE SILNOU MOTIVÁCIOU.
Akcie: Otvoriť verziu pre tlač


Súbory: